Літературознавча секція студентської наукової конференції «Мовний і навчальний простір у країнах світу»

23 листопада в рамках студентської наукової конференції «Мовний і навчальний простір у країнах світу» на факультеті іноземної філології НПУ імені М.П.Драгоманова відбулося засідання секції кафедри світової літератури та теорії літератури – «Поетика світової літератури» під керівництвом к.філол.н., старшого викладача Дар’ї Юріївни Кондакової.
Студентка 2 курсу магістратури Наталія Односум представляла літературознавчу секцію на пленарному засіданні факультету, яке відбулося 22 листопада. Програму секційного засідання склали доповіді 9 студентів 2–5 курсів факультету іноземної філології. Особливо слід відзначити доповіді Ірини Візер, Лілії Клименко (обидві студентки 35іт групи, науковий керівник – к.ф.н., ст. викл. Д.Ю.Кондакова) та Катерини Дашевської (студентка 11аяМCO групи, науковий керівник – к.ф.н., доц. О.М.Костюк).

47354928_2073531242958193_8091637644573802496_o.jpg
Студенти активно звернулися до сучасної літератури (М.Зузак, Дж.Бойн, Елі Візель, Дж.К.Роулінг), однак не оминули увагою і класиків (Ф.Купер, М.Лєрмонтов, Д.Г.Лоуренс, А.Конан-Дойл). Коло досліджуваних питань включало проблеми мотивної структури та наративної організації творів, психологізму, особливостей втілення пейзажних образів. Доповідачі аналізували символіку та художню деталь, досліджували міфопоетичну парадигму тощо. Виступи студентів супроводжувалися жвавим обговоренням і дискусією.

Server Time: 2019-05-19 06:39:41

На сайті один гість та відсутні користувачі