Круглий стіл на честь 20-річчя кафедри романо-германської філології

Деталі

22 березня 2018 року о 14.00 відбудеться Круглий стіл, присвячений 20-річчю заснування кафедри романо-германської філології. Тема: «Романо-германські мови у міжкультурному просторі: досягнення та перспективи»
Місце проведення ауд. 5-8

Програма круглого столу

 20 років кафедрі романо-германської філології

   Швидко, як один день, промайнули 20 років існування нашої кафедри, однієї з найбільших в університеті. З гордістю говоримо, що ми - це кафедра романо-германської філології факультету іноземної філології НПУ ім. М. П. Драгоманова під керівництвом нашого улюбленого завідувача Вінічук Л.С.
   Ніби нещодавно розпочинали свою професійну діяльність, об’єднавши в наш колектив талановитих викладачів французької, німецької, іспанської та італійської мов. Ми ніколи не забудемо наших педагогів - наставників, які допомагали робити перші кроки нашого становлення. Це такі яскраві особистості, як Яременко О.В., Лазова М.О., Мокрієва Н.Г., Вінічук Л.С., Єленіна З.І., Науменко В.Д., Гудович Л.А. У них ми навчились бути справжніми викладачами, які на своїх заняттях не лише навчають різних мов своїх студентів, а також виховують в них найкращі та дуже цінні людські якості – чесність, справедливість, уміння дружити та любити.
   Підсумком 20 річної діяльності є успішні кар’єри наших випускників. Кафедра романо-германської філології - великий та дружній колектив, де кожен викладач – це неповторна та талановита особистість, а разом ми – велика команда, яка готова працювати з повною віддачею і проводити заняття на високому професійному рівні.
   Звичайно, успіхам ми всі завдячуємо Ліні Станіславівні – прекрасній жінці та керівнику. Вона наша берегиня та приклад у всьому. 20 років Ліна Станіславівна об’єднує нас таких різних, навчає, допомагає і просто любить.
   Цей рік особливий, ми святкуємо 20 річчя кафедри, а скоро відсвяткуємо ювілей, Ліни Станіславівни. Тому зараз просто кажемо слова вдячності Вам, Ліно Станіславівно, за ці 20 прекрасних і довгих років. Ми Вас обожнюємо і маємо честь працювати під Вашим керівництвом. Це були лише перші 20, наступні будуть ще успішнішими. Тож будемо продовжувати нашу діяльність і пам’ятати просту людську істину: Лиш той студентів зможе научити, хто зможе і предмет, і їх любити!

Науково-педагогічний колектив
кафедри романо-германської філології

   

РОЗКЛАД  

   

Новини та події  

   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Всього відвідувань  

5301628
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
1018
5209
13754
4540685
69689
87639
5301628

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2019-03-20 04:59:06
   

Хто на сайті?  

На сайті 78 гостей та відсутні користувачі

   

Випадкове зображення  

Зображення відсутні
   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ