Метафорологія ХХІ століття

Міжнародна наукова заочна конференція
Метафорологія ХХІ століття»

Psikologas Vilniuje konsltuoja kai nerimas, baimė, skyrybos, vaikų auklėjimas, netektis, priklausomybė

25 жовтня 2018 року на факультеті іноземної філології Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова відбулася Міжнародна наукова заочна конференція «Метафорологія ХХІстоліття: актуальні проблеми лінгвістичних і літературознавчих досліджень», присвячена актуальним проблемам сучасної метафорології.

Підготовку та проведення конференції здійснювали кафедри слов'янських мов (завідувач кафедри – д.філол.н., проф. Ю.В.Кравцова) і світової літератури та теорії літератури (завідувач кафедри – д.філол.н., проф. О.О.Корнієнко).

Співорганізаторами міжнародної наукової заочної конференції були Інститут мовознавства імені О.О.Потебні НАН України, Видавничий дім Дмитра Бураго, Лодзинський університет (Польща), Шуменський університет імені Єпископа Костянтина Преславського (Болгарія).

У конференції взяли участь 65 осіб, у тому числі 18 докторів наук, професорів, з 5 країн світу – Білорусі, Болгарії, Грузії, Польщі, України, що свідчить про актуальність запропонованої філологічної проблематики. Зарубіжні та вітчизняні учасники представляли 20 навчальних закладів і наукових установ.

Оркомітет висловлює подяку всім учасникам конференції за цікаві теми доповідей, які демонструють нові наукові досягнення у метафорології.

Програма конференції

2098