Анонс зустрічі з професором Б. Б. Шалагіновим

Літературно-освітній проект кафедри світової літератури та теорії літератури «ART-ПОРТАЛ» відкриває новий сезон. Вже післязавтра, 20 лютого, відбудеться лекція відомого літературознавця-германіста, доктора філологічних наук Бориса Борисовича ШАЛАГІНОВА про трагедію Й.В.ГЕТЕ «ФАУСТ».

Шалагинов-min.jpg

Б.Б.Шалагінов – професор кафедри літературознавства Національного університету «Києво-Могилянська академія». Серед його наукових робіт монографії «Естетика Й.В.Гете: Дослідження» (2002), «„Фауст” Й.В.Гете: Містерія, міф, утопія (До проблеми духовної сутності людини в німецькій літературі на рубежі XVIII-XIXст.)» (2002), «Зарубіжна література від античності до початку ХІХ століття: Історико-естетичний нарис» (2004), «Романтичний словник: До історії понять і термінів раннього німецького романтизму» (2010), «Німецький романтизм і містичне» (2011), «Класики і романтики. Штудії з історії німецької літератури XVIII-XIXст.» (2013) та ін. Також Б.Б.Шалагінов є одним із засновників курсу зарубіжної літератури в школах України, автором шкільних підручників із зарубіжної літератури та стародавньої історії, перекладачем німецької літератури.

Протягом 1980–1990-х рр. Б.Б.Шалагінов працював на кафедрі російської та зарубіжної літератури нашого факультету, викладав зарубіжну літературу та був завідувачем кафедри. Колишні студенти різних років досі тепло згадують його лекції.

Побачимось 20 лютого в 14.00 в аудиторії 5-10.

Запрошуємо всіх!!!

Server Time: 2019-03-23 01:17:01