Можливість набуття перекладацького досвіду під час навчання

23 квітня 2024 року в залі засідань Вченої ради Українського державного університету імені Михайла Драгоманова відбулось пленарне засідання Міжнародної наукової конференції «Політика та право в умовах воєнного стану: пошук рішень», організатором якої є Навчально-науковий інститут права та політології. На конференції порушувались питання аналізу й оцінки політичних і правових аспектів у контексті воєнного стану, з особливим акцентом на українські реалії та міжнародну перспективу.

Перекладачем вітальних слів і доповідей поважних іноземних науковців і гостей була Софія Тарасевич, студентка першого курсу спеціальності «Філологія. Переклад. Англійська мова та друга іноземна мова» (11 переклад групи) факультету іноземної філології. Презентацію Нейта Джорджа Гордона, Президента Міжнародного співтовариства поліграфологів і американської Академії науково-слідчого навчання, вченого-поліграфолога (США), присвячено оцінці надійності досліджень на поліграфі. Тувія Шурані, віце-президент Міжнародного співтовариства поліграфологів, науковець-поліграфолог, член редакційної колегії наукового журналу «Європейський поліграф» (держава Ізраїль), привернув увагу учасників наукового заходу до становлення Міжнародного співтовариства поліграфологів та протидії тероризму у світі (міжнародний досвід). Вітаємо Софію Тарасевич з цікавим, безцінним, незабутнім досвідом і зичимо подальших досягнень у професійній сфері!