СВЯТКУВАННЯ ДНЯ УЧИТЕЛЯ

З нагоди Дня Учителя і всіх освітян 4 та 5 жовтня 2019 р. на факультеті іноземної філології відчувалась особлива атмосфера, відбулись різноманітні заходи, які організували студенти під керівництвом кафедри методики викладання іноземних мов, у яких брали участь всі кафедри факультету.

99bdf250-d093-4781-b974-c88088fa152e.jpg

Чудову атмосферу створювали усміхнені й натхненні обличчя студентів та викладачів, святково оформлені приміщення факультету, стінгазети з вітаннями різними іноземними мовами, афоризмами та притчами про Учителя.

Завдяки вітальним поштовим скринькам, розміщеним на дверях кожної кафедри, студенти надсилали власноруч зроблені листівки своїм улюбленим викладачам, слова подяки за їхню дуже важливу працю, побажання сил та натхнення.

bb201a88-daec-4e7f-8738-03a9bbf0c66b.jpg              3e7c6f72-ac93-4f71-9a69-3bbe4140a2c7.jpg

Творчу та веселу атмосферу створювали предметні квести і вікторини для студентів, які провели викладачі кафедр факультету на перервах між аудиторними заняттями.

Всі раділи дотепним відповідям студентів, їх знанням, солодким призам, які отримували переможці, проте найбільше захоплення викликала жива атмосфера творчого єднання і натхнення у спільній професії.

Пропонуємо і Вам долучитися до нашої вікторини за посиланням нижче:point_down: та спробувати відповісти на жартівливі питання з літератури. :)