Підсумки Всеукраїнської студентської конференції

28 березня 2019 року на факультеті іноземної філології Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова відбулася Всеукраїнська студентська наукова конференція «ФУНКЦІОНУВАННЯ МОВНИХ ОДИНИЦЬ У ХУДОЖНЬОМУ ТА МАСМЕДІЙНОМУ ДИСКУРСАХ».

У конференції взяли участь понад 100 студентів нашого університету й інших закладів вищої освіти України – Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, Житомирського державного університету імені Івана Франка, Маріупольського державного університету, Національного транспортного університету (Київ), Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (Івано-Франківськ), Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди, Херсонського державного університету, Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

photo00.jpg

На урочистому відкритті конференції студентів привітали: декан факультету іноземної філології, д.філол.н., проф. А.А. Зернецька, заступник декана з наукової роботи студентів факультету іноземної філології, к.пед.н. О.С. Божок, завідувач кафедри слов’янських мов, д.філол.н., проф. Ю.В. Кравцова, завідувач кафедри загального мовознавства і германістики,  д.філол.н., проф. А.В. Корольова.

photo01.jpg

photo02.jpg

photo03.jpg

photo04.jpg

photo05.jpg

photo06.jpg

На пленарному засіданні з цікавими доповідями та презентаціями виступили:

1. Козловська Наталія Романівна «Когнітивно-граматичні моделі газетних заголовків в англомовній пресі»(науковий керівник – д.філол.н., проф. А.В. Корольова).

photo07.jpg

photo08.jpg

2. Костюк Дар’я Петрівна «Відтворення англійських прикметників на позначення магічних ознак в україномовному перекладі роману Дж. Роулінг "Гаррі Поттер і філософський камінь"» (науковий керівник – д.філол.н., доц. Н.Є. Леміш).

photo09.jpg

3. Гребенюк Анастасія Юріївна «Художественный антропонимикон романов Ф.М. Достоевского» (науковий керівник – д.філол.н., проф. Ю.В. Кравцова).

photo010.jpg

Учасники конференції брали активну участь в обговоренні доповідей.

photo011.jpg

photo012.jpg

Після пленарного засідання було проведено секційні засідання.

photo013_1.jpg

Всеукраїнська студентська наукова конференція «Функціонування мовних одиниць у художньому та масмедійному дискурсах» пройшла на достатньо високому науковому рівні. Результати її роботи відображено у програмі конференції та будуть опубліковані у збірнику тез доповідей.

Дякуємо всім студентам і науковим керівникам за участь у конференції!

Server Time: 2019-05-19 07:09:55