Практичний семінар на тему "Woman's health. Pregnancy"

xV1ZYkO3iU016 листопада 2016 викладачі кафедри англійської філології Н.П. Дзюман і С.М. Щербина разом з носіями англійської мови, які є організаторами English Speaking Club на факультеті іноземної філології, провели практичний семінар на тему "Woman's health. Pregnancy" для студентів ІІ курсів факультету іноземної філології.

Семінар допоміг студентам покращити навички володіння англійською мовою, розширити словниковий запас на тему "Здоров'я", що передбачена тематичним планом навчальної програми з Практики усного та писемного мовлення.

QGhLhWvkZgСтуденти висловили подяку організаторам заходу, який не залишив їх байдужими, про що свідчать наступні відгуки:
"I love the way we have our English Class on Wednesday. CCX brought all amazing people together." (Надя Вівчар)
"Why not to speak about pregnancy at the English lesson? Anyway, we have fun every time we meet each other!" (Оля Коваленко)
"Discussion was really exciting and I was amused by everything what was going on....." (Nadya Orlova)
"It was a very educational workshop about pregnancy and all gradual transformation of fetus into a little baby. Thank you!" (Tkachuk Ira)
"As for me this discussion was very important for us as young women. Thank you!" Gliniana Anastasia
"I think that English Speaking Club is very interesting. It helps us to learn more about pregnancy and abortion." (Redkavets Katia)

5192522
5192522