Європейський день мов.

Knowledge of languages is the doorway to wisdom

(“Знання іноземних мов – це шлях до мудрості”)  

Роджер Бекон

26 вересня відзначається Європейський день мов як спосіб підтримки мовного різноманіття та розвитку викладання мов у світі.

27 вересня 2018 року викладачі кафедри загального мовознавства і германістики провели студентський круглий стіл на тему: “The Importance of Learning Foreign Languages in the ModernWorld” (“Важливість вивчення іноземних мов у сучасному світі) з нагоди відзначення Європейського дня мов.

У роботі круглого столу взяли участь студенти 2 курсу факультету іноземної філології спеціальностей “035 – Філологія (Германські мови і літератури)” та “014 – Середня освіта (Мова і література)”, які підготували виступи з повідомленнями англійською мовою. Учасники заходу активно обговорювали необхідність вивчення англійської мови та інших іноземних мов у сучасному світі.

Гостем заходу був лектор зі США, представник української громадської організації CCX в Україні, Дуглас Брітон, який підготував цікаву мультимедійну презентацію на тему: “The Benefits of Learning English” (“Переваги вивчення англійської мови”).

У результаті жвавої дискусії учасники круглого столу дійшли висновку, що володіння іноземними мовами – це ключ до успіху, який відчиняє двері у світ незвіданих можливостей та перспектив для тих, хто прагне отримати перспективну роботу, безперешкодно подорожувати світом, читати літературу мовою оригіналу, обмінюватися досвідом з іноземними друзями та колегами.

Фото-звіт про результати роботи круглого столу представлений на сайті кафедри загального мовознавства і германістикив мережіGoogle+.

 

   

РОЗКЛАД  

   

Новини та події  

   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Всього відвідувань  

6029868
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
3199
9800
43274
5201193
225917
262036
6029868

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2019-06-27 07:51:40
   

Хто на сайті?  

На сайті 108 гостей та відсутні користувачі

   

Випадкове зображення  

Зображення відсутні
   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ