Зустріч з письменницею Альоною Романовою

48367525_300210180621358_4925333104798728192_n.jpg

11 грудня у рамках роботи просвітницького проекту кафедри світової літератури та теорії літератури «ART-портал» відбулася зустріч студентів 11аа, 11ак, 11ап, 11ат та 11ая груп з Альоною Романовою — авторкою 3-х книг, з якими вона об`їхала майже пів-України. Альона Романова — педагог, журналістка, режисер, актриса, письменниця, з відзнакою закінчила Київський університет театру, кіно та ТБ ім. Карпенка-Карого (режисура ТБ і кіномистецтво). Авторка та ведуча проектів: «Експерти біатлону», «Аромат кіно», «Book doors». Зараз навчається в нашому університеті на перекладача при кафедрі романо-германської філології, аспірант кафедри культурології та філософської антропології.

48363171_1276274575838048_387663438899314688_n.jpg

Письменниця познайомила першокурсників із своєю творчістю, вона читала власні прозові твори та вірші у музичному супроводі, завдяки чому створювалася атмосфера затишної і дружньої розмови. Розповіла, чому називає свою поезію філософсько-поетичним джазом, а також поділилася знаннями про те, як виготовити та спродюсувати книгу власноруч.

3_книги_1.jpg

АЛЬОНА РОМАНОВА про книгу «Ассорти киноварного ветра»:
«У книзі я намагалася знайти відповіді на прості і непрості питання, відкривала таємні знання, проходила шляхи, не завжди розуміючи, навіщо їх проходжу, і тільки наприкінці отримувала відповідь-усвідомлення того, що відбувається. Про розірванні струни душі після смерті батька, про світлі спогади про бабусю, про королівство марень, яке так вабить і без сорому поглинає душі».

Про книгу «Фигуры Белого Дождя»:
«У цій книзі експерименти з часом, пошук відповідей через інтелектуально-інтуїтивне, містичне відчування, кристалізація духу. Тут трансцендентні коридори між дійсністю і сновидіннями, скарбничка архетипів і символів, перетин Минулого і Майбутнього. «Фігури білого дощу» — це свого роду мантра — алхімічна, міфологічна; збірка несвідомого та свідомого — моя модель світу і мій шлях до духовної досконалості. Мені дуже хочеться ці знання передати читачам — для натхнення і віри в свої таланти-атланти».

Про книгу «Психо-швы красными нитками_Психо-швы белыми нитками»:
«Вічна битва добра і зла, ангела і демона, творчого і руйнівного. Ключова тема: чоловік та жінка — боротьба протилежностей у сучасному світі. Пошук відповідей: в космічних знаках Всесвіту, фатуму, божественних сил, у філософії, у християнстві. У чому сила та еволюція любові: в суперництві чи в гармонії?».

48368391_273429496700571_2431611591649656832_n.jpg

Наприкінці зустрічі студенти ставили багато запитань, які торкалися проблеми творчого натхнення, стимулів для розвинення своїх здібностей, цікавилися сучасною читацькою аудиторією. Гостя жваво відповідала на всі питання студентів, а найактивнішому студенту, який ставив найбільшу кількість питань, презентувала символічний кіноварний подарунок.
Альона вважає, що зараз формується Новий Час, який шукає нових людей — гідних, тих, що йдуть за своїми мріями і роблять виклик самим собі. Письменниця побажала студентам, яким дуже сподобалась зустріч з харизматичною письменницею, вірити в себе, в свої таланти, та не боятися робити перші самостійні кроки у творчості.

Server Time: 2019-03-20 05:14:45