Відвідування картинної галереї

ВІДВІДУВАННЯ КИЇВСЬКОЇ КАРТИННОЇ ГАЛЕРЕЇ

На початку жовтня студенти 1, 2 і 3 курсу спеціальності «рякін» разом з викладачами кафедри світової літератури та теорії літератури старшим викладачем О.ЛШевченко, к.ф.н. Д.ЮКондаковою і доцентом Н.КЗагребельною відвідали Київську картинну галерею (колишня назва – Київський музей російського мистецтва).

Студенти з Туркменістану, які тільки розпочали навчання в Україні, раніше не бували в художніх музеях, то ж на першокурсників величезне враження справила як колекція музею, так і історична будівля з надзвичайними інтерєрами. До екскурсійної групи приєдналися також студенти другого і третього курсів, які в минулому році вже відвідували Музей Ханенка, тож змогли порівняти свої враження.

Протягом візиту студенти разом з викладачами оглянули основну колекцію музею, а також відвідали тимчасову виставку «Безцінні скарби». Особливе захоплення викликали портрети: «Дівчинка на тлі персидського килима» Михайла Врубеля, «Потрет дружини» Ісаака Бродського, а також «Потрет селянина з вуздечкою» Івана Крамського. Дурсунджемал Чариєва: «Очень запомнились молодые люди в париках (ХVIII ст.). Они так нарисованы, что кажется, будто это фотография. И дама в парике и красивом платье – сразу можно подумать, что она императрица». Студентка 3 курсу Гульшат Назарова особливо відзначила «Суд царя Соломона» М.Ге і розповіда всім легенду, що лягла в основу сюжету картини. Вперше студенти побачили й роздивилися колекцію фарфору: особливий захват викликали маленькі чашечки та фігурка балерини – «тендітна, тоненька, ніжна».

4198167

Server Time: 2018-11-18 12:51:13