Відвідування музею кіно

Минулого тижня студенти 11рякін групи разом з Д.ЮКондаковою к.ф.н., старшим викладачем кафедри світової літератури та теорії літератури відвідали Музей кіно, що відкрився у вересні цього року на базі Довженко-Центру.

Треба сказати, студенти з Туркменістану вже побували у художніх музеях (див. попередні репортажі), проте інтерактивна експозиція нового музею справила на них величезне враження.

Протягом візиту студенти разом з викладачем оглянули експозицію на 1 та 5 поверхах музею, де розгорнуто виставку «ВУФКУ LOST&FOUND», присвячену діяльності Всеукраїнського фотокіноуправління. Студенти були в захваті від кіноплакатів та фрагментів перших українських фільмів (зокрема, байопіка «Тарас Шевченко» -див.фото). Особливе захоплення викликала побудова експозиції, зокрема, дерев’яна вежа, звідки можна подивитися на увесь простір виставки з точки зору оператора. Великою популярністю також користувався справжній трактор ХТЗ, який можна оглянути з усіх боків, що демонструється на фоні екрану, де показано кадри з фільму «Земля» Олександра Довженка.

Таким чином предмет «Література країн, мова яких вивчається» було об’єднано із зануренням у культуру країни, де студенти зараз живуть і навчаються.

На згадку про свій похід до нового, такого надзвичайного музею, студенти зробили багато знімків. Деякі з них пропонуємо вашій увазі.

_1.jpg

_2.jpg