ДИСКУСІЙНИЙ ЛІТЕРАТУРНИЙ КЛУБ

У рамках культурно-освітнього проєкту кафедри світової літератури та теорії літератури «ART-Портал» 13 березня 2024 року відбудеться засідання Літературного дискусійного клубу під керівництвом докторки філологічних наук, професорки Олени Сергіївни Анненкової за участі студентів-філологів 2 курсу та інших зацікавлених студентів факультету іноземної філології УДУ імені Михайла Драгоманова.

У програмі обговорення роману Метта Гейга

«ОПІВНІЧНА БІБЛІОТЕКА».

midnlibr

Український переклад здійснила Г. Яновська у 2021 р.

Роман М. Гейга «Опівнічна бібліотека» вийшов у 2020 році і відразу став бестселером The New York Times, The Boston Globe, The Washington Post. Ключове питання роману – проблема вибору, яка гостро постає перед сучасною людиною. В причинах шаленої популярності роману ми спробуємо розібратися під час дискусії, а також пошукаємо відповіді на складні питання, які турбують героїв твору.

Запрошуємо всіх, хто цікавиться новітньою літературою і прагне розібратися в проблемах сучасної людини разом з відомим британським письменником Меттом Гейгом!

ДИСКУСІЙНИЙ ЛІТЕРАТУРНИЙ КЛУБ

в онлайн-форматі!!!

Приєднуємося за покликанням:

Чекаємо на вас 13 березня об 11.00!