Літературний вечір «Моя улюблена книга»

Без_имени.jpg

29 жовтня 2021 року у рамках культурно-освітнього проекту кафедри світової літератури та теорії літератури «ART-ПОРТАЛ», завдяки старанням студентів 31п групи факультету іноземної філології НПУ імені М. П. Драгоманова, відбувся літературний вечір «Моя улюблена книга». Кожен учасник представив аудиторії книгу, що залишила в його серці помітний слід, з цікавістю розповівши про автора, головних героїв та зміст твору. Багато хто охоче зачитував уподобані уривки або цитати з творів, коментував їх сам і пропонував іншим взяти участь в обговоренні. Особливо всім сподобались виступи Каріни Булацел, Магомедової Хаджиашури, Анни Луценко, Дарії Гук, Володимира Клапи, Аліни Потапенко. Усі студенти постаралися так представити улюблену книгу, щоб усім захотілося познайомитися з цим твором.