Звіт з конференції "Мовний та навчальний простір у країнах світу"

29 листопада 2023 року на факультеті іноземної філології відбулася XIII Міжнародна студентська науково-практична конференція “Мовний та навчальний простір у країнах світу”.
Науковий захід було організовано спільними зусиллями представників двох університетів - Українського державного університету імені Михайла Драгоманова та Державного університету імені В. Я. Брюсова, провідного вишу Вірменії, що спеціалізується на лінгвістиці та філології.
Для участі у конференції було подано близько 158 студентів та аспірантів, як з закордонних вишів, так і з вищих навчальних закладів України.
Урочисте відкриття конференції, модератором якого була завідувач кафедри германських мов доц. Страшко Ірина Володимирівна, розпочалося вітальним словом доктора філологічних наук, професора, заступника декана факультету іноземної філології з наукової роботи Матвєєвої Світлани Анатоліївни, яка влучно зазначила, що студенти вкотре приємно вражають своєю жагою до наукової діяльності, обираючи для досліджень найцікавіші теми.

conf11231.png

До вітального слова доєдналася доктор наук, професор, завідувач кафедри англійської комунікації і перекладу Державного університету імені В.Я.Брюсова Ованесян Гаяне з побажанням продовжувати будувати майбутнє, де мова є не просто засобом спілкування, а потужним інструментом для змін і єдності.
Переказали свої вітання й побажали плідної роботи на конференції кандидат педагогічних наук, доцент кафедри методики викладання світової літератури факультету іноземної філології Мельник Анжела Олегівна, кандидат філологічних наук, доцент кафедри германських мов Балабан Олена Олександрівна, відповідальний за наукову роботу студентів факультету іноземної філології кандидат педагогічних наук, доцент кафедри германських мов Бегека Дмитро Анатолійович.

conf11232.png

Для виступу на пленарному засіданні були запрошені молоді і перспективні науковці, тематика доповідей яких була дуже різноманітною: корпусні розвідки, перекладацький аналіз текстів, дослідження в галузі методики викладання світової літератури.
Надалі робота конференції тривала у межах секційних засідань. Дякуємо всім учасникам за інтерес до науки і бажаємо успіхів у подальшій науковій діяльності!

conf11233.png

conf11234.png