ЗВІТ З ЛІТЕРАТУРНОГО ВЕЧОРА "КНИГИ, ЯКІ НАС НАДИХАЮТЬ"

5 грудня 2023 року о 17.00 у рамках культурно-освітнього проєкту кафедри світової літератури та теорії літератури «ART-Портал» відбувся літературний вечір «Книги, які нас надихають» за участі студентів-філологів 2фінСО, 2фінФ груп факультету іноземної філології Українського Державного Університету імені Михайла Драгоманова.
Студенти підготували чудові виступи і презентації, в результаті кожному вдалося представити свою улюблену книгу так, щоб у всіх присутніх виникло бажання якнайшвидше познайомитися із цим твором. Учасники літературного вечора майже три години обмінювалися враженнями, ділилися своїми думками, дискутували і, на загальну думку, всім дуже сподобалась тепла атмосфера інтелектуального спілкування.
Модератор заходу: к. філол. н, доцент
Олена Миколаївна Боровська.
Щиро дякуємо всім учасникам!
До наступних зустрічей!

mfb1.jpg